Sosyal Medya

57Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Chatsesli

Chatsesli olunca daha bir anlamlı oluyor. Karşındaki insanın duygularını da bir noktaya kadar anlayabiliyor daha doğrusu hissedebiliyorsun. Çünkü ses tonu söylenemeyen bazı hislerin tercümanlığını yapabiliyor.

Ayrıca bazı şeyler var ki yazıyla ifade edilemeyecek kadar duygusal içerik taşıyabiliyor. Bu gibi durumlarda insanların sesli sohbetle ya da sesli chat yaparak  birbirlerine duygularını anlatmaları hem daha kalıcı olabiliyor hem de daha etkili olabiliyor.

Sesli ve Görüntülü Sohbet Yaparak Karşınızdakinin Gerçeğini Yakalayın

Chatsesli olarak ifade edilen özellikte olan ve sesli sohbete olanak tanıyarak insanların iletişimle birlikte duygusal enerjilerini de karşı tarafa yansıtabilecekleri chat siteleri kendilerini son zamanlarda daha da geliştirdiler. Artık ses tonundaki canlılık veya sönüklükle karşınızdaki insanın ruh halini tahmin etmek için çaba göstermenize de gerek kalmadı.

Görüntülü sohbetle aynı insanın sesini dinlerken bir taraftan da yüz ifadesine bakarak üzüntü ve sevinç anlarını takip edebilirsiniz. Yaptığınız konuşmalarla karşınızdaki insanda ne gibi etki uyandırdığınız da en iyi görüntülü sohbetle anlayabilirsiniz. Çünkü bakışlar ve yüz ifadesi gerçeği saklamakta oldukça başarısızdırlar.

Yazar : uzmanpanel
05 Şub Çar 03:06
188 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar