Sosyal Medya

57Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Eniyi Seslisohbet

Eniyi seslisohbet yüzyüze yapılan sesli sohbettir. Bu düstura dikkat ediyor ve önem veriyorsanız sosyal bir insan olduğunuzu söyleyebiliriz. Ancak eğer yüz yüze sesli sohbetten sadece gerçek hayatta yapılan sesli sohbetleri kast ettiğimizi düşünüyorsanız bu konuda yanıldığınızı söyleyebiliriz. Çünkü teknolojik gelişmeler sayesinde artık canlı sohbetler sadece gerçek hayatta yapılan sohbetler olmaktan çıktılar.

Anti Sosyalların Bile Sosyalleştiği Portallar

Hani bazıları derler ya sanal ortam insanı toplumdan kopartıyor diye. Biz bu düşünceye kesinlikle katılmıyoruz. Çünkü o kadar çok antisosyal insan var ki gerçek hayatta konuşmaktan imtina edeceği insanlarla bile sanal ortamda büyük bir cesaretle konuşabiliyor. Üstelik bu konuşma öyle arada duvarların olduğu, makinelere hapsedilmiş, küçük bir karenin içine yazılan yazılardan ibaret de kalmıyor.

Gerçek hayatın birebir aynısı sayılabilecek türden olan sosyal mecrasında yapılan bu konuşmalarda bu antisosyal insanların hayatlarının fırsatlarını yakalayarak hiçbir zaman tanışamayacakları dostlukları kurmaları da mümkün oluyor.  

En iyi sohbet sesli sohbet düsturuyla geliştirilmiş ve sesli sohbet özelliği başta olmak üzere görüntülü sohbet özelliği ile de bulunan en iyi site seslinokta.com sitesidir.

Yazar : uzmanpanel
05 Şub Çar 02:58
173 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar