Sosyal Medya

56Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Satılık Seslichat Siteleri

Seslichat siteleri, yazılımlarını yapan ve yöneticiliğini üstlenen firmalar tarafından kullanıma sunulan sitelerdir. Yasal izinler alınarak açılabilen bu siteler, faaliyet alanlarına göre vergi mükellefiyetliğine de tabi tutuluyorlar. Bu sitelere bazı chat siteleri de dahil olabilmektedir.

Örnek verecek olursak eğer ücretli olarak üyelik kabul eden chat sitelerinin kullanıcılarından aldıkları ücretleri vergilendirmek zorunda olduklarını söyleyebiliriz. Her ne kadar bazı chat veya farklı siteler vergi vermemek için yurt dışı kaynaklı bazı sunucular aracılığı ile faaliyet göstermeye çalışsa da Türk Vergi

Hukuku ve bu hukuku çalıştıran ilgili kurumlar kaçak olan bu siteleri anında tespit ederek gereken yasal işlemleri en kısa sürede başlatıyorlar.

seslinokta.com Sitesi Yasal Bir Sitedir

Ücretsiz olan ancak gerekli yasal izinlere sahip olan seslinokta.com internet sitesi Türk Vergi Hukuku ile barışık bir internet sitesidir. Satılık seslichat siteleri, listesinde ismini bulamayacağınız ve kesinlikle ücretsiz olan chat sitesi, Türkiye kaynaklı sunuculardan altyapısını almaktadır. Bu nedenle kaçak olmayan chat siteleri arasında olup aynı zamanda da satılık olmayan internet sitesi özelliğine sahiptir.

Yazar : uzmanpanel
05 Şub Çar 03:03
221 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar