Sosyal Medya

62Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat

Sesli chat sitesi mi olur demeyin. Evet oluyor. Hem de en iyisinden olabiliyor. Bir tanesinin ismini bile verebiliriz. seslinokta.com internet chat sitesi. Seslichat sitesi olarak açılan bu site ismine yakışır bir tasarımla kullanıcılarına bugüne kadar hiç rastlamadıkları farklı görsellerle dolu bir chat ortamı hazırlamış.

Üstelik sadece karşınızdakiyle sesli chat yapmakla kalmıyor bir taraftan da müzik dinleyebiliyorsunuz. Nasıl mı? Çünkü bu sesli chat sitesinin bir de radyosu var. Chat sayfasına giriş yaptıktan hemen sonra ana sayfada karşınıza çıkan ses ayarlarının bulunduğu düğmeyi tıklayarak seslinokta chat sitesinin radyosunu açabilirsiniz.

Seslichat Nasıl Yapılır?

seslinokta chat sayfası sayesinde sesli chat yapabilirsiniz. Ancak öncelikle seslinokta.com internet adresine üye olmanız gerekmektedir. Bu üyeliği yapabilmek için internet sitesinin ana sayfasında bulunan üyelik girişi kutucuğunu tıklayarak üyelik sayfasını açmanız ardından da bu sayfada istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekiyor.

Bu işlemi yaptıktan sonra üyeliğinizin aktif olmasının ardından artık doyumsuz ve süresiz yazışmalarınıza başlayabilir ve hiç bırakma istemeyeceğiniz arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Acele ederek siz de seslichat ayrıcalığını biran önce yaşamaya başlayın.

Yazar : uzmanpanel
05 Şub Çar 02:29
117 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar