Sosyal Medya

57Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Flaş Nikler

Sesli sohbet yapılabilen chat siteleri klasik chat sitelerinden bir tık daha ileride olan sitelerdir. Sesli sohbet sitelerinin sesli sohbet özelliklerinin yanısıra üyelik aşamasında rumuz olarak kullanılan nicklerin özellikleri konusuda da kullanıcılarına farklı avantajlar sunmaktadır.

Flaş nikler olarak bilinen ve etiketli bir rumuz ya da nick diyebileceğimiz bu avantajlı isim, chat sitelerini kullanan kişileri daha iyi fark edilir ve görülür duruma getiriyor. Erkek veya kadın olsun arkadaş ararken karşı tarafa verilmek istenen mesaja uygun olarak alınacak flaş nikler sayesinde en iyi kur tekniklerini de uygulamak mümkündür.

Flaş Nikle Karşınızdakine Kur Yapabilirsiniz

Erkekseniz tanışmak istediğiniz kızlara, alacağınız bir flaş nikle sevginizi ifade edebilirsiniz veya eğer bir futbol tutkunu iseniz ve Galatasaylı bir sevgili arıyorsanız Galatasaray logosunu flaş nick olarak alıp sadece Galatasaraylıların sizinle yazışmasını sağlayabilirsiniz.

Sesli sohbet flaş nikler sayesinde artık daha anlaşılır ve daha net mesaj veren bir chat uygulaması haline dönüştü. Sesli sohbet yaparken açıkça söyleyemeyeceğiniz sözleri flaş niklerinizle mesaj olarak iletmek istiyorsanız eğer seslinokta.com chat sayfasına giriş yapınız.

Yazar : uzmanpanel
05 Şub Çar 03:05
492 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar