Sosyal Medya

57Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslichat Odafonları

Fon sağlayıcılar kavramsal olarak farklı isimlerle adlandırılabilmektedirler. Kavramların önden ya da arkadan aldıkları eklerle fonların hangi alanda kullanıldığını böylece tahmin edebiliyoruz.

Türkçe her ne kadar sondan eklemeli bir dil olsa da fon kelimesi yabancı kökenli bir kelime olduğu için Türkçe’de kullanımı önden eklemeli olarak değişime uğrayabiliyor. Odafon kelimesi de bu bilimsellik nedeniyle önden aldığı ekle Türkçeleşmiş bir kelimedir.

Seslichat Odafonları Ne Demektir?

seslinokta.com chat sitesinde bulunan ve seslichat odafonları olarak adlandırılan bu fon sağlama araçları, seslichat odalarında bulunan sesli görüşme olanağı sağlayan uygulamalara verilen isimdir. seslinokta sitesinin birçok chat odası bulunmaktadır.

Chat odalarının isimlerine tıklayarak girebileceğiniz bu odalarda yazışmak istediğiniz kişilerle odafonları devreye sokarak sesli veya görüntülü konuşmaya başlayabiliyorsunuz.

Seslichat Odafonları Kullanmak İçin Özel Donanım Gerekiyor mu?

Seslichat odfanlarını kullanabilmek için öncelikle bilgisayarınızda veya mobil cihazlarınızda uygun donanım ve özelliklerin bulunması gerekiyor.

Çünkü kamerası veya mikrofunu olmayan bir masaüstü bilgisayardan odafonları kullanamazsınız. Aynı durum mobil ve diğer akıllı cihazlar için de geçerlidir. seslinokta.com sitesinin odafonlarını kullanırken cihazınızda uygun donanımların olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Yazar : uzmanpanel
05 Şub Çar 02:40
228 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar